ur: 10.07.2011
HD-A, ED-0/0
prcd-PRA - N/N = Optigen A
wł. Ryan Chen / Chiny


 

Ch.Pl.Am.Bul.
Annual's Texas Ranger
Annual's Trendsetter Mallorn's Romeo CH Visions I'M Able
Rosanan La Rosa
CH Abbeystead Tranquill CH Cambremer Tom Cobbley Of Charway
CH Frostfire Dawn Chorus At Abbeystead
Annual's Navy Girl Ch. Jayncourt Natural Star Sh.Ch Sandylands Gad-About
Jayncourt Star-Blossom
Annual’s Crème Fraiche Mandamay Caretaker
Annual’s Fashion Girl
Ch.Pl. Mł.Ch.Pl.
Emilly Kociokwik

MULTI CH
Rocheby Smokescreen
 
Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue
Rocheby Polkadot
Follytower Sky Lark Cannonridge Jacson
Follytower Pandora at Rocheby
  Ch Pl, Mł.Ch.Pl.
Adventurer`s
Naughty But Nice
Multi Ch.Chancellor Merry Carromer Mystery
Ardmargha Good Fortune
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
Multi Ch. Carromer Charlie Chalk
FIN CH Mellows Fair Fantasy



ur: 06.03.2009
HD-A, ED-0/0, EIC-N/N, Optigen A
genotyp B/b - niesie gen czekoladowy
wł. Ryan Chen / Chiny

___________________________________________


 

Balrion Weathertop Casey Jones Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue Rocheby Sailing By
Cambremer Royal Velvet At Rocheby
Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious At Rocheby
Rocheby Acorn
Balrion Weathertop 
Jane Eyre
Am BISS Ch Weathertop El Nino Am Can Dutch Ch 
Beechcroft Regal Air
Am Ch Beechcroft Weathertop Wind
Balrion Lorna Doone Am Ch Weathertop  Storm Cloud
Balrion Oceans Apart
Ch.Pl.Mł.Ch.Pl
Emilly Kociokwik

MULTI CH
Rocheby Smokescreen
 
Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue
Rocheby Polkadot
Follytower Sky Lark Cannonridge Jacson
Follytower Pandora at Rocheby
Ch Pl. Mł.Ch.Pl.
Adventurer`s
Naughty But Nice
Multi Ch.Chancellor Merry Carromer Mystery
Ardmargha Good Fortune
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
Multi Ch. Carromer Charlie Chalk
FIN CH Mellows Fair

 

Osiągnięcia wystawowe

 Poznań 2012 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - ocena doskonała - lokata 2 - Res-CACIB - s: A.Hancock / Irl.

 Poznań 2011 - Wyst.Międz. - klasa championów - ocena doskonała - lokata 1 - CWC - s: J.Leanning / UK

 Poznań 2011 - Wyst.Międz. - klasa championów - ocena doskonała - lokata 3 - s: S.Firlik

 Leszno 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - ocena doskonała - lokata 1 - CWC - Res-CACIB - s: A.Bogucka

 Poznań-Antoninek 2011 - Wyst Krajowa - klasa otwarta - ocena doskonała - lokata 1 - CWC - s: D.Witkowska

 Jelenia Góra 2011 - Wyst Krajowa - klasa otwarta - ocena doskonała - lokata 1
- CWC - Zwycięzca Pies - Zwycięca Rasy - Zwycięzca Grupy - BEST in SHOW II
 s: E.Fengler, R.Niklasiewicz, A.Mania

  Łódż 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - ocena doskonała - lokata 4 - s: J.Beradze / Gruzja

  Opole 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - ocena dosk.- lokata 2 - s:P.Carpanini / Wielka Brytania

  Berlin 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - ocena dosk. - lokata 2- Res CAC , Res.-Anw.Dt.Ch.VDH

  Luksemburg 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - lokata 3 - s: Ole Staunskjaer /Dania

  Drzonków 2011 - Wyst.Krajowa - klasa otwarta - lokata 1 - CWC - Zwycięzca - BOB - BOG IV - j: Z.Konderla

  Głogów 2011 - Wyst.Międz. - klasa otwarta - lokata 3 - s: M.Brown / Wielka Brytania

  Poznań 2010 - Wyst.Międz. - klasa pośrednia - lokata 2 - s: B.Facq / Francja

  Lipsk/Niemcy - Wyst.Krajowa - klasa pośrednia - lokata 1 - Anw.Dt.Ch.VDH - s:S. Forchhammer/Dania

  Lipsk/Niemcy - Wyst.Międz. - klasa pośrednia -  lokata 1 -  DRC CAC, Anw.Dt.Ch. VDH - s: F.L.Mensink/Hol.

  Legnickie Pole - Wyst.Krajowa - klasa pośrednia - lokata 1 - CWC - BOB - BOG 3 - s: K.Sajnóg / PL

  Leszno 2010 - Wyst.Międz. - klasa pośrednia - lokata 3 - s:A.Hancock / Irlandia, Hancourt Kennel

 Didersdorf / Niemcy 2010 - Wyst.Specj. - klasa młodzieży - lokata 2 - res Junior CAC VDH, DRC - s:R.Wild

_____________________________________________________


ur: 06.04.2008
Optigen A
HD-A, ED-0/0 - wolny od dysplazji

hod: Sandrine Welele / Francja

____________________________________________



 

CH Fr.Lux.B.Int.Ch.
Bandit of Sweet Eyes
CH IB It's A Viking Otso
Van Budilium Hof
Mallorn's Valentine Mailikesen Gentleman
Mallorn's Xanadu
King Fields Xeto CH Mallorn's Aldebaran
King Fields Silence

CH FTF
Zenden of Misty Dreams
Carpenny Winchester Hawksmoors Webster
CH Covetwood Elouise of Carpenny
 Heatherbourne Royal Icing CH Sandylands Royal Escort
Cambremer Chanel of Heatherbourne
Ch Fr.Lux. B. Int.Ch.
Because of You
of Sweet Eyes
 

Density of Misty Dreams
 
CH Carpenny Made The Trip Lembas To The Moon and Back JW
Sh.Ch. Carpenny Rustina
CH FTF Zenden of Misty Dreams Carpenny Winchester
Heatherbourne Royal Icing
CH FTF Call Me Love
of Misty Dreams
Multi CH Ahti Aspen of Finnwoods Palabras Blue Bayo
CH Hirsipirtin Xedos
Not Bad for Black of Tintagel Winds CH Foulby Tittle Tattle
I'm Remember of Tintagel Winds


 

Osiągnięcia wystawowe

 Poznań 2010 - Wystawa Międzynarodowa - klasa otwarta - ocena doskonała - s: B.Facq / Francja

 Legnickie Pole 2010 - Wystawa Krajowa - klasa otwarta - lokata 1 - CWC - s: K.Sajnóg / PL

 Poznań 2009 - Wystawa Międzynarodowa - klasa pośrednia - lokata 2 - s: S.Abrakimov / Rosja

 Wrocław 2009 - Wystawa Międzynarodowa - klasa pośrednia - lokata 2 - s: Z.Konderla / PL

  Klubowa Wystawa Retrieverów - Warszawa 2009 - klasa pośrednia - lokata 2 - s: Jan Erik Ek / Szwecja

 Czerniejewo 2009 - Wystawa Krajowa - kl.pośrednia - lokata 1 - CWC - s. M.Kozber

 

_____________________________________________________



HD-A, ED-0/0 wolny od dysplazji
Oczy czyste / badanie kliniczne /, Optigen A
hodowca  - G.Oulton & P.Smith - Wielka Brytania

___________________________________________



 

Naiken Suede JW Brigburn Sedge Cambremer Tom Cobbley of Charway Charway Uncle Tom
SH.CH. Cambremer All That Jazz
Follytower Lyric Ch.Brigburn Zenny
Follytower Leonora

Naiken Peperusha
Fairywoods Romeo Sh.Ch. Naiken Kris, JW
Dutch Ch. Fairywoods Blue Bell
Naiken Liquorice Bradawgonn Brigadier at Wylanbriar
Naiken Fairy Footsteps

Oulsmi Just in Time

Oulsmi It`s Just Me
 
Mallorn`s Mr Snowbusinees at Boothgates Loresho Ozzie
Boothgates Miz Showbusiness
Boothgates Dressed To Thrill Boothgates Dance Master
Barolo So You Win Again

Flanders Pride Zara
 
Flanders Pride Vivaldi Farbourne Touchdown
Flandres Pride Tutti Frutti
Brambleridge Top Of  The Bill Brandhams Showstopper
Tisketh Martell of Brambleridge

 

Osiągnięcia wystawowe

* Didersdorf / Niemcy 2010 - Wyst.Specj. - kl. championów - lokata 2 - res CAC VDH, DRC - s:R.Wild

 * Berlin 2010 - Wystawa Międzynarodowa - kl. championów - lok.2 - res-CAC DRC, VDH, res-CACIB
- sędzia: B.Ting / Niemcy

 * Poznań 2009 - Wystawa Międzynarodowa - kl.otwarta - lok.1 - CWC - sędzia: S.Abrakimov / Rosja

 * Wrocław 2009 - Wystawa Międzynarodowa - kl.otwarta - lok.1 - CWC - sędzia: Z.Konderla

 * Klubowa Wystawa Retrieverów - kl.otwarta - lokata 4 - sędzia: Jan Erik Ek / Szwecja

 * Czerniejewo 2009 - Wystawa Krajowa - kl.otwarta - lokata 1 - CWC
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie - sędzia: M.Kozber

* Legnica 2009 - Wystawa Krajowa - kl. pośrednia - lokata 1 - CWC
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB - Zwycięzca Rasy
BOG - Zwycięzca Grupy VIII - sędzia: E.Fengler, M.Świętoń

* Poznań Antoninek 2009 - Wystawa Krajowa - klasa pośrednia - lokata 1 - CWC
sędzia: R.Niklasiewicz

* Leszno 2009 - Wystawa Międzynarodowa - klasa pośrednia - ocena doskonała - lokata 2
sędzia: Z.Jilkova / Czechy

 * Inowrocław 2009 - Wystawa Krajowa - klasa pośrednia - ocena doskonała - lokata 1 - CWC
sędzia: R.Niklasiwicz

* Poznań 2008 - Wystawa Międzynarodowa  - klasa młodzieży - ocena doskonała - lokata 3
sędzia: Miguel Angel Martinez / Argentyna

 

__________________________________________________________



13.02.2002 - 10.01.2012
HD-A, Optigen A
imp.Finlandia

doskonały pies użytkowy, polujący - lokata 1, dyplom 1 stopnia, 
CPC ( certyfikat na championa pracy ) na konkursie retrieverów


 

Danjacs Finnegan Croftsway Old Master GB CH Cambremer Tom Cobbley Of Charway Charway Uncle Tom
GB SH CH Cambremer All That Jazz
Croftsway Xpress Bug NZ CH Driftway Moonlite Expres
Croftsway Scuttlebug
Croftsway Evening Post Poolstead Picture Book GB SH CH Poolstead Pipe Smoker
Poolstead Palm Sunday
Croftsway Sophisticate  AUST CH Driftway Dancing Brave
PH CH Mascot Rayners Gem

FIN&EST SH CH 
Mellows Killing Fantasy

MULTI CH&TRIALER

Carromer Charlie Chalk

 
GB SH CH Rocheby Royal Oak Poolstead Pretentious At Rocheby
GB SH CH Rocheby Acorn
Carromer Glamour Girl Carromer Wild About Harry
Quadriga Finesse of Carromer

FIN SH CH 
Mellows Fair Fantasy
 
Mellows Ringmaster FIN SH CH Fågelängens Hawker Hunter
Mellows Jonquil
Roseacre Silver Gilt GB SH CH Stanjantors Honest John
Roseacre Saiga

__________________________________________________________




10.02.2003 - 07.04.2012
HD-B wolny od dysplazji
Optigen A

doskonały pies użytkowy, polujący -  dyplom 1 stopnia, 
CPC ( certyfikat na Championa Pracy ) na konkursie retrieverów,
CACIT ( certyfikat na Międzynarodowego Championa Pracy )


MULTI CH
 Foxrush Word Games

GB SH CH
 Rocheby Whisky Mac
Poolstaed Pretentious At Rocheby GB SH CH Poolstead Preferential
Poolstead Precious Pearl
GB SH CH Rocheby Acorn Playmate Of Bensondale
Rocheby Polished Oak
Rocheby
Heather Around Foxrush
Pamilo Mypaleric At Rocheby GB SH CH Rocheby Royal Oak
Pamilo Yellow Bunting
Foxrush Almond Of Rocheby Sandylands April Fool
CH Aditis Becky Of Foxr
   CH PL  
 Adventurer’s 
Naughty But Nice 
MULTI CH
Chancellor Merry
Carromer Mystery Poolstead Pretentious At Rocheby
Carromer Glamour Girl
Ardmargha Good Fortune GB CH Sandylands My Guy
Sandylands Fino Cherry of Ardmargha
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
MULTI CH Carromer Charlie Chalk GB SH CH Rocheby Royal Oak
Carromer Glamour Girl
FIN CH Mellows Fair Fantasy Mellows Ringmaster
Roseacre Silver Gilt

________________________________________________________________________________________




ur: 18.03.2004
HD-A ED 0/0  wolny od dysplazji
Optigen A, imp.Belgia

Carpenny Cory

Ch. Cornlands Wellington Ch. Carpenny Walpole Hawksmoors Webster
Sh.Ch.Covetwood Elouise of Carpenny
Cornlands Lady Mimosa Raybooth Cream Cracker
Cornlands Lady Gemini
Tlr.Ch.Coventwood Emotions Of Carpenny Ch. Carpenny Bonhomie Ch. Trenow Brigadier
Carpenny Camargue
Cranspire Careless Whisper Raybooth Cream Cracker
Cranspire lace
Zazoe 
of Misty Dreams
Guideline's Duplication Applejack's King Of The Road Destinys Fight Fire With Fire
Applejack's Sweet Charity
CH Fieldvalley's Din Koppia CH Guideline's Copiryght
CH Croftspa Chinatea
Heatherbourne Royal Icing CH Sandylands Royal Escort CH Ransom Of Sandylands
Sandylands Bramble
Cambremer Chanel Of Heatherbourne CH Carpenny Chevalier
Cambremer Oh So Sharp

________________________________________________________________________________________




Casey mieszkał z nami od początku 2008 r. do 8 sierpnia 2010
ur: 06.10.2007
HD-A, ED 0/0 - wolny od dysplazji,
EIC - wolny, Optigen A
 imp.Wielka Brytania

 Rocheby 
Old Smokey
Rocheby Navy Blue Rocheby Sailing By UK Ch Kupros Master Mariner
Rocheby Shady Lady
Cambremer Royal Velvet At Rocheby Sh Ch Rocheby Royal Oak
Sh Ch Cambremer All That Jazz
Sh Ch Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious at Rocheby Sh Ch Poolstead Preferential
Poolstead Precious Pearl
Sh Ch Rocheby Acorn Playmate Of Bensondale
Rocheby Polished Oak
Balrion Weathertop 
Jane Eyre
Am BISS Ch
Weathertop El Nino
Am Can Dutch Ch Beechcroft Regal Air Am Ch Beechcrofts Danish Skydiver
Am Ch Beechcrofts Trifollium
Am Ch Beechcroft Weathertop Wind Am Ch  Cambremer Tudor Minstrel
Am Ch Beechcrofts Trillium
Balrion Lorna Doone Am Ch Weathertop  Storm Cloud Balrion Ring Round The World
Am Ch Beechcroft Weathertop Wind
Balrion Oceans Apart Hawksmoor Webster
Balrion Edge Of Darkness

 

 

                                                                                                                                                                                All rights reserved © Kociokwik FCI