ur: 06.11.2002
HD-A, imp.Czechy

RASZI mieszka z nowa Rodziną
 

Int Ch,Ch.Lux,Francji
Power Chocolate

CH.Lux. Bradhams
 Make Me A Star for Oulsmi
Sh Ch. Kupros Master Mariner Lindall Mastercraft
Kupros Bridget
Bradhams Hot Choise for Oulsmi Lindall Marcus at Donalbain
Boothgates Hot Scoop for Brandham
Jewel of Chocolate Donalbain Mcduff Lindall Marcus at Donalbain
Donalbain Mustardseed
Gipsy du Taillis Madame Mardas Maritime Man
Driscoll`s Dance De Saint Urbain

  CH. CZ, SK, PL, H
Fairywood`s Ivana

Jch, Ch. Fairywood´s Napoleon Int Ch, EW ,Multi Ch
Belle Armani of the Music
Jch, Ch. Ixor Du Bois Des Lilas
Int.Ch, Fairywood´s Unic Senna
Buttacre Antonia´s Award Ch. Naiken Evening Echo
Fairywood´s Valentine
Fairywood´s Kiki Ch. Naiken Eduardo Esquire Ch. Kupros Master Mariner
Naiken Adisi
Int. Ch,Ch.Fairywood´s Blue Bell Ch. Donalbain Suede
Ch. Fairywood´s Lulu


_______________________________________________________________________________________



ur: 29.05.1998-15.05.2011
imp. Czechy
 

Woolmans Christopher

 Rocheby Royal Oak

  Poolstead Pretentious At Rocheby  Poolstead Preferential
 Poolstead Precious Pearl
  Rocheby Acorn  Playmate of Bensondale
 Rocheby Poished Oak

  Newinn
 Goldsmith At Woolman

  Beltran Diuma Of Newinn  Kupros Master Mariner
 Beltran Princess Goda
  Keysun Rhapsody Of Newinn  Bradking Cassidy
 Keysun Reka

 Kirie ze Smolinky

 INT CH
 Markyz Erinor
  Quanto Wander v.Larchennbruch  Sunny Loch`s My Mystery Man
 Rocheby Amy
  Janeta z Veverova  Brian Erinor
 Uva z Veverova
 Gejsa z Veverova    Javor Jitrni lov  Shamrock Acres Sazava
 Brita Grator
  Uva z Veverova  Bred z Pomoravi
 Mona Theseus

_______________________________________________________________________________________
 




ur: 18.06.2002 - 16.01.2011
HD-A   wolna od dysplazji
wł. Zbigniew Adamczyk (*)

 

MULTI CH
Rocheby Smokescreen

 Rocheby Old Smokey

  Rocheby Nave Blue Rocheby Sailing Bay
Cambremer Royal Velvet At Rocheby
  Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious At Rocheby
Rocheby Acorn

 Follytower Sky Lark

  Cannonridge Jacson Kupros Master Mariner
Zanys Penny Lane At Cannonridge
  Follytower Pandora at Rocheby Poolstead Pretentious At Rocheby
Follytower Jill Too Of Richdore

Brita Zbożnice

 Clark
 od Himalajskeho Cedru
  Blondella Bony Lad GB CH Trenow Bigadier
Blondella Balalaika
 Margy Erinor Quanto Wander v.Larchenbruch
Janeta z Veverova
 Jenny ze Smolinky   Woolmans Christopher Rocheby Royal Oak
Newinn Goldsmith At Woolman
  Bessy ze Smolinky Cornell Clo
Gejsa z Veverova

_______________________________________________________________________________________




d.o.b: 02.02.2004
HD-A 

LOLA mieszka z Witkiem i Jego Rodziną
 

Zw.Świata, Zw.Europy,
Ch.Francji,Holandii, Danii
Szwecji, Norwegii

Sireva Secret Agent
for Foxrush

CH Foxrush Prime Suspect

Poolstead Pretentious at Rocheby

CH Poolstead Preferential 
Poolstead Precious Pearl
Rocheby Heather Around Foxrush Pamilo Mypaleric at Rocheby
Foxrush Almond of Rocheby
Sireva Durban Deep  CH Simanden Kings Neptune CH Balrion Kings Ransom
Simanden Ocean Calm
Foulby Hera of Sireva Rocheby Sailing By
Cuanbank Island Mist At Foulby
Ch. Polski,Mł.Ch.Pl.
Adventurer’s 
Naughty But Nice 
Ch USA Can Fin Est
Chancellor Merry
Carromer Mystery Poolstead Pretentious At Rocheby
Carromer Glamour Girl
Ardmargha Good Fortune GB CH Sandylands My Guy
Sandylands Fino Cherry Of Ardmargha
Ch Fin Est
Mellows Killing Fantasy
MULTI CH Carromer Charlie Chalk GB SH CH Rocheby Royal Oak
Carromer Glamour Girl
FIN CH Mellows Fair Fantasy Mellows Ringmaster
Roseacre Silver Gilt

_______________________________________________________________________________________



 25.09.2004 - 03.05.2013
HD-A , ED-O/O  wolna od dysplazji
OPTIGEN A - wolna po rodzicach
 

Int.Ch.
Ahti Aspen of Finnwoods
Int.Ch;Fin.Ch. 
Palabras Blue Bayo 
Tweedledum Steamy Windows Norw.Ch.Guideline's Copyright 
Jayncourt Jingle Jangle
S.F.F.T. Ch.Upwards Amanda  Biggas Ynga 
Palabras Upwards
DT.JGD Ch 
Hirsipirtin Xedos 
Winnie's Frankfurter Team Fieldvalley's Fabianco
Novacroft Madeleinde
 Hirsipirtin Angglia Int/Finn Ch. Narjana's Lamborghini 
Hirsipirtin Örriöykky
Ina Kociokwik
 

MULTI CH 
Foxrush Word Games
 
GB SH CH  Rocheby Whisky Mac Poolstaed Pretentious at Rocheby
GB SH CH Rocheby Acorn
Rocheby Heather Around Foxrush Pamilo Mypaleric At Rocheby
Foxrush Almond Of Rocheby

  CH PL
Adventurer`s
Naughty But Nice
 
MULTI CH  Chancellor Merry Carromer Mystery
Ardmargha Good Fortune
FIN&EST CH Mellows Killing Fantasy MULTI CH Carromer Charlie Chalk
FIN CH Mellows Fair Fantasy

_______________________________________________________________________________________



d.o.b: 17.04.2004 - 17.10.2012
HD-A 
 

Ch Pl
Adventurer`s 
Row The Boat

Danjacs Finnegan

Croftsway Old Master

GB CH Cambremer Tom Cobbley Of Charway
Croftsway Xpress Bug
Croftsway Evening Post Poolstead Picture Book
Croftsway Sophisticate
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
MULTI CH Carromer Charlie Chalk GB SH CH Rocheby Royal Oak
Carromer Glamour Girl
FIN CH Mellows Fair Fantasy Mellows Ringmaster
Roseacre Silver Gilt
Ewka Kociokwik MULTI CH
Rocheby Smokescreen
Rocheby Old Smokey Rocheby Navy Blue
Rocheby Polkadot
Follytower Sky Lark   Cannonridge Jacson
Follytower Pandora at Rocheby
Brita Zbożnice  Clark od Himalajskeho Cedru   Blondella Bony Lad
 Margy Erinor
Jenny ze Smolinky   Woolmans Christopher
Bessy ze Smolinky

_______________________________________________________________________________________


ur: 14.08.2005
HD - A, ED 0/0
Optigen A


 

Int.Ch.Cz.Slov.Ch
Working Ch.
Rocheby Union Jack

Lindall Galileo for Rocheby Lembas To The Moon And Back Sandylands Gadabout SH CH
Lembes Mysterious Girl
Lindall Decoupage Lindall Distinctly North
Lindall Crazy For You
Rocheby Peppermint Rocheby Navy Blue Rocheby Sailing By
Cambremer Royal Velvet at Rocheby
Rocheby Polkadot SH CH Poolstead Pretentious at Rocheby
Rocheby Acorn SH CH

 Pl.Ch.Pol.Jun.Ch
Adventurer`s
Naughty But Nice

MULTI CH
Chancellor Merry
Carromer Mystery Poolstead Pretentious At Rocheby
Carromer Glamour Girl
Ardmargha Good Fortune GB CH Sandylands My Guy
Sandylands
 Fino Cherry Of Ardmargha
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
MULTI CH Carromer Charlie Chalk GB SH CH Rocheby Royal Oak
Carromer Glamour Girl
FIN CH Mellows Fair Fantasy Mellows Ringmaster
Roseacre Silver Gilt

_______________________________________________________________________________________


ur: 19.08.2006
HD-A, ED 0/0 - wolna od dysplazji, Optigen A

___________________________________________



 

MULTI CH
Rocheby Smokescreen
Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue Rocheby Sailing By
Cambremer Royal Velvet At Rocheby
Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious At Rocheby
Rocheby Acorn
Follytower Sky Lark Cannonridge Jacson Kupros Master Mariner 
Zanys Penny Lane At Cannonridge
 Follytower Pandora at Rocheby Poolstead Pretentious At Rocheby
Follytower Jill Too Of Richdore
  CH PL
Adventurer`s
Naughty But Nice
 

MULTI CH
Chancellor Merry
 
Carromer Mystery Poolstead Pretentious At Rocheby
Carromer Glamour Girl
Ardmargha Good Fortune GB CH Sandylands My Guy
Sandylands Fino Cherry Of Ardmargha

FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
 
MULTI CH Carromer Charlie Chalk GB SH CH Rocheby Royal Oak
Carromer Glamour Girl
FIN CH Mellows Fair Fantasy Mellows Ringmaster
Roseacre Silver Gilt



Osiągnięcia wystawowe

 LEGNICA 2009 / CWC /  - kl.otwarta - doskonała 1 - CWC - s: E.Fengler

 POZNAŃ 2008 / CACIB/  - kl.otwarta - doskonała 3 - s: P.Lammens / Belgia

 WROCŁAW 2008 / CACIB/  - kl.otwarta - doskonała 1/16 - CWC - Res-CACIB - s: E.Sobieszczańska

 SZCZECIN 2008 / CACIB/  - kl.otwarta - doskonała 2 - s: K.Opara

 POZNAŃ - ANTONINEK 2008 / CWC /  - kl.pośrednia - doskonała 1 - CWC - Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
BOB Zwycięzca Rasy - BOG Zwycięzca Grupy VIII - s: R.Niklasiewicz

 OPOLE 2008 / CACIB/  - kl.pośrednia - doskonała 2 - Z.Kupverberg / Izrael

 INOWROCŁAW 2008 / CWC/  - kl.pośrednia - doskonała 1 - CWC - s: L.Siejkowski

 KATOWICE 2008 / CACIB/  - kl.pośrednia - doskonała 3 - s: Roberto Velez - Pico / Puerto Rico

 LESZNO 2008 / Wystawa Championów /  - doskonała 2 - s: P.Król

 GŁOGÓW 2008 / CWC/  - kl.pośrednia - doskonała 3 - s: M.Levente / Węgry

 PADERBORN 2007 /CAC/ NIEMCY - kl.młodzieży - doskonała - s: S.Wiles / Wielka Brytania

 POZNAŃ 2007 /CACIB/ - kl. młodzieży - doskonała 1 - Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2007
Młodzieżowy Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej - s:E.Sobieszczańska

 ZIELONA GÓRA 2007 /CWC/ - kl.młodzieży - doskonała 1 - Zwycięzca Młodzieży - s: Z.Kondrela

 KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW - WARSZAWA 2007
kl.młodzieży - doskonała 1 - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - Najlepszy Junior - BIS Junior
s: Anja Verbeek / Holandia

 LEGNICA 2007 /CWC/ - kl. młodzieży - doskonała 1 - Zwycięzca Młodzieży - BOB Zwycięzca Rasy - BOG II 
 s : J.Olszewski

 KALISZ 2007  /CWC/ - kl. młodzieży - doskonała 1 - Zwycięzca Młodzieży -  BOB Zwycięzca Rasy - BOG II 
 s : J.Olszewski

_______________________________________________________________________________________


ur.19.04.2011
HD-A, ED-0/0 - wolna od dysplazji
certyfikat użytkowości myśliwskiej - dyplom I stopnia - Międzynarodowy Konkurs Retrieverów

___________________________________________


 

Ch.CZ.BG.MNE. MK.  Chablais Sable Blue Caramelo Ch.Chablais Chocolatier Big Skys Stone Kutter Paradocs Tabathas Stonehenge
Big Skys Sable
Ch.Chablais Delorme Ziggy Ch.Superbe Moke Des Savanes
Ch.Chablais Gipsy
Ch.Chablais Violette Ch.Chablais Marcello Ch.Chablais John Kaffe
Ch.Chablais Miss Zia
Ch.Chablais Serena Tabatha´s Rollick At Carowby
Ch.Chablais Mioumiou
Non'stop Kociokwik Mallorn`s Chocomania S Sh CHTjotte's Now Or Never DK & S CH Cassatas Aladdin Aces
FIN & SW & N CH
Tjotte's Babysitter's Nightmare
FIN CH Boothgate Miz Showbusiness Brandham Show Stopper
Oulsmi Endless Love 
Zgrabna Butterfly
 z Karczewskich Szuwarów
Multi Ch Lab Treasure`s Indeed Ballyhenry Say No Say Yes
Lab Treasure`s Back in Buisiness
Anne Rachelle Chaseland`s Int Ch.Ch.Lux.Fr. Power Chocolate
CH.CZ,SK,PL,H Fairywood`s Ivana

 

Osiągnięcia wystawowe

Inowrocław 2013 - Wystawa Krajowa - kl. użytkowa - lokata 1 - oc. doskonała - CWC - Zwycięzca - BIS 3 Psów Użytkowych

Bydgoszcz 2013 - Wystawa Walentynkwa - kl. użytkowa - lokata 1 - oc. doskonała - CWC - s:O.Simon / Chorwacja

Bydgoszcz 2013 - Wystawa Nocna - klasa użytkowa - lokata 1 -oc.doskonała - CWC - s: S.Sztul

Poznań 2012 - Wyst.Międzynarodowa - Zwycięzca Polski - klasa pośrednia - lokata 1 - oc.doskonała - CWC - s:A.Hancock / Irl

Poznań 2012 - Wyst.Międzynarodowa - klasa pośrednia - lokata 1 - oc.doskonała - CWC - s: Dusko Piljević / Serbia

Jelenia Góra 2012 - KWPR - klasa młodzieży - lokata 1 - oc.doskonała - Zwycięzca Młodzieży - s: K.Sajnóg

 

_______________________________________________________________________________________



ur: 18.08.2008
HD-A, ED-0/1 - wolna od dysplazji
 Optigen A

___________________________________________


 

MULTI CH
Rocheby Smokescreen
Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue Rocheby Sailing By
Cambremer Royal Velvet At Rocheby
Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious At Rocheby
Rocheby Acorn
Follytower Sky Lark
 
Cannonridge Jacson Kupros Master Mariner
Zanys Penny Lane At Cannonridge
 Follytower Pandora at Rocheby Poolstead Pretentious At Rocheby
Follytower Jill Too Of Richdore

Ch.Pl.
Yaga Kociokwik

Ch Cz, Cz Pracy
Rocheby Union Jack
 
Lindall Galileo for Rocheby Lembas To The Moon And Back
Lindall Decoupage
Rocheby Peppermint Rocheby Navy Blue
Rocheby Polkadot SH CH

  Ch Pl, Mł.Ch.Pl.
Adventurer`s
Naughty But Nice
 
Multi Ch. Chancellor Merry Carromer Mystery
Ardmargha Good Fortune
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
Multi Ch. Carromer Charlie Chalk
FIN CH Mellows Fair Fantasy

 

Osiągnięcia wystawowe

   Gorzów 2011 - MWPR - kl.championów - doskonała - lokata 1 - CWC - BOB - BOG - s: R.Niklasiewicz

   Szczecin 2011 - MWPR - kl.championów - doskonała - lokata 1 - CWC - Zwycięzca - CACIB - s: J.Olszewski

   Poznań - Antoninek 2011 - KWPR - klasa championów - doskonała - lokata 1 - CWC - s: D.Witkowska

   Berlin / Niemcy 2011 - MWPR - kl.ch. - dosk. - lokata 2 - Res CAC , Res.-Anw.Dt.Ch.VDH - s: E.Rautala / Fin

   Luxembourg 2011 - MWPR - klasa championów - doskonała - lokata 1 -  CAC - s: Ole Staunskjaer /Dania

   Głogów 2011 - MWPR - klasa otwarta - doskonała - lokata 2 - s.M.Brown / Wielka Brytania

   Poznań 2010 - MWPR - klasa otwarta - doskonała - lokata 1 - CWC - Res-CACIB - j. B.Facq / Franja

  Wrocław - MWPR  - kl.otwarta - doskonała - lokata 1 - CWC - Zwycięzca - CACIB - s: M.Lorenc

  Lipsk / Niemcy - MWPR  - kl.otwarta - lokata 2 - DRC Res-CAC, Res-Anw.Dt.Ch. VDH - s: F.L. Mensink / Holandia

  Lipsk / Niemcy- KWPR - kl.otwarta - lokata 1 - Res-CAC DRC, Anw.Dt.Ch. VDH - s: S.Forchhammer / Dania

  Leszno 2010 - Wystawa Międzynarodowa - kl.otwarta - lokata 1 - CWC - res-CACIB - s: A.Hancock/ Irlandia

  Poznań-Antoninek 2010 - Wystawa Krajowa - kl.otwarta - lokata 1 - CWC - s: Anatolij Zhuk / Białoruś

  Opole 2010 - Wystawa Międzynarodowa - kl.otwarta - lokata 4 - s:Dusan Paunovic / Serbia

  Katowice 2010 - Wystawa Międzynarodowa - kl.otwarta - lokata 3 - s: Ana Beatriz Knoll / Brazylia

  Bydgoszcz - Wystawa Walentynkowa 2010 - kl.otwarata - lokata 1 - doskonała - CWC - Zwycięzca - s: S.Sztul

  Bydgoszcz - Wystawa Nocna 2010 - kl.otwarata - lokata 1 -  doskonała - CWC - Zwycięzca - s: E.Fengler

_______________________________________________________________________________________



ur: 18.08.2008
HD-A, ED-0/0 - wolna od dysplazji
 Optigen A

___________________________________________


 

MULTI CH
Rocheby Smokescreen
Rocheby Old Smokey Rocheby Nave Blue Rocheby Sailing By
Cambremer Royal Velvet At Rocheby
Rocheby Polkadot Poolstead Pretentious At Rocheby
Rocheby Acorn
Follytower Sky Lark
 
Cannonridge Jacson Kupros Master Mariner
Zanys Penny Lane At Cannonridge
 Follytower Pandora at Rocheby Poolstead Pretentious At Rocheby
Follytower Jill Too Of Richdore

Ch.Pl.
Yaga Kociokwik

Ch Cz, Cz Pracy
Rocheby Union Jack
 
Lindall Galileo for Rocheby Lembas To The Moon And Back
Lindall Decoupage
Rocheby Peppermint Rocheby Navy Blue
Rocheby Polkadot SH CH

  Ch Pl, Mł.Ch.Pl.
Adventurer`s
Naughty But Nice
 
Multi Ch. Chancellor Merry Carromer Mystery
Ardmargha Good Fortune
FIN&EST CH
Mellows Killing Fantasy
Multi Ch. Carromer Charlie Chalk
FIN CH Mellows Fair Fantasy

 

Osiągnięcia wystawowe

  Inowrocław 2010 - Wystawa Krajowa - klasa pośrednia - ocena doskonała - lokata 2 - s: S.Sztul

  Łódż 2010 - Wystawa Międzynarodowa - klasa otwarta - oc. doskonała - lokata 2 - s: M.Lorenc

  Opole 2010 - Wystawa Międzynarodowa - klasa pośrednia - ocena bardzo dobra - s: D.Paunovic / Serbia

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                All rights reserved © Kociokwik FCI